نکاتی برای بهبود امنیت وردپرس...

سیستم مدیریت محتوای وردپرس

بی شک یکی از بهترین و قدرتمند ترین CMSدنیا میباشد.شما با استفاده از وردپرس می توانید هر نوع وب سایتی را طراحی نمایید و آن را مدیریت کنید.یکی از مهم ترین مزایایی که وردپرس نسبت به رقبای خود دارد سطح امنیتی است که اجرا میکند. در دنیای اینترنت،امنیت صد در صدی را می توان تضمین کرد ولی وردپرس از نظر امنیت سطح بالایی را اجرا میکند و برای استفاده از امنیت وردپرس راکارهایی را می توان استفاده نمود.اگر امنیت سایت شما برایتان حائز اهمیت است در این مقاله با نوژن همراه باشید.
استفاده از افزونه های امنیتی…

هان طور که در مطالب قبل اشاره کردیم وردپرس دارای سطح امنیتی بالایی میباشد و برای کسب و کارهای کوچک بسیار مناسب است.زمانی که وب سایت شما در نتایچ برتر گوگل قرار میگیرد و وب سایت شما پیشرفت می کند ممکن است حملاتی به آن صورت گیرد.برای اینکه امنیت وب سایت شما افزیش پیدا کند و قفل سایت محکم تر شود میتوانید از افزونه های امنیتی استفاده نمایید.یکی از مزایای وردپرس داشتن تعداد زیادی افزونه های امنیتی در هر زمینه ای میباشد.و افزونه های امنیتی زیادی در مخزن وردپرس وجود دارد با این حال شما به بهترین افزونه امنیتی وردپرس نیاز دارید.

هاست مطمئن تهیه کنید…

اولین قدم برای طراحی سایت،تهیه ی هاست میباشد.هاست فضایی است که وب سایت شما روی آن قرار می گیرد در واقع هاست میزبان سایت شما میباشد به همین علت برای تهیه ی آن باید بسیار دقت کنید و به سراغ بهترین شرکت های ارائه دهنده هاستینگ بروید.اولین قدم برای تامین امنیت یک سایت به هاست آن بر میگردد.شرکت های ارائه دهنده هاست از روش های استانداردی برای امنیت سرورهایشان استفاده میکنند به همین علت اگر شما هاستینگ معتبری که دارای سطح امنیتی بالایی باشد را انتخاب کنید ایمنی سایت شما هم افزایش پیدا می کند.

نکاتی برای بهبود امنیت وردپرس

تهیه ی نسخه پشتیبان(back up) از سایت

اطلاعات سایت شما مهم ترین و اساس ترین چیزی است که دارید به زبان ساده تری دارایی شما همین اطلاعات و داده ها می باشد به همین علت باید در نگهداری آن دقت کنید و روی آن وسواس زیادی به خرج دهید.شما باید برنامه ریزی داشته باشد به این صوت که در مدت زمان معین و در فاصله زمانی مشخص شده ای از تمامی داده ها و اطلاعات و کد های سایت نسخه پشتیبانی تهیه نمایید و در جایی امن قرار هید که در صورت حمله به سایت شما اطلاعات و داده های شما محفوظ بماند و به هر دلیلی اگر اطلاعات شما نابود شد به سادگی میتوانید با استفاده از این نسخه سایت خود را دوباه راه اندازی کنید.

بروزرسانی وردپرس،قالب و افزونه ها

آپدیت بودن همیشه بهرین کار است زیرا با این روش شما از بروزرسانی هایی که توسعه دهندگان عرضه میکنند بهرمند خواهید شداگر از آخرین نسخه وردپرس استفاده کنیدباگ های امنیتی و حفره های نسخه های قبلی رفع خواهد شد.و اینکار باعث ایمنی قدرتمند تر و همین مسئله روی سایت شما نیز تاثیر میگذارد.

در حقیقت با داشتن یک قالب به روز و دارای پشتیبانی ،بهترین نسخه و امن ترین آن را خواهید داشت.همین مورد را در خصوص افزونه های مختلف رعایت کنید تا سطح ایمنی سایتتان افزایش پیدا کند.

جمع بندی توضیحات…

با رعایت همین نکات ساده که گفته شد میتوانید امنیت سایت خود را افزایش دهید و به سطح ایمنی بالایی دست پیدا کنید. تیم طراحی سایت نوژن همیشه و همواره از نکات ایمنی در طراحی سایت استفاده میکندو علاوه بر نصب افزونه تمهیدات امنیتی دیگری برای مشتریان خود در نظر میگیرد.برای طراحی سایت وردپرسی میتوانیدبا کارشناسان نوژن تماس بگیرید و پلن مورد نظر خود را خریدای کنید و در کمترین زمان با کیفیت ترین سایت را تحویل بگیرید با سپاس از همراه شما.