چرا ربات ها ممکن است باعث بلاک شدن پیج شوند؟

اینستاگرام مخالفت شدیدی با استفاده کاربران از ربات ها برای افزایش بازدید و فالوور دارد زیرا ربات ها با هزینه ای بسیار پایین تر از تبلیغات می توانند باعث رشد چندین برابری پیج شما شوند. ربات ها کار ها را سریع تر انجام می دهند، منظم و با برنامه هستند، اشتباه نمی کنند و نیاز نیست که شما وقت خود را برای انجام این کار ها صرف کنید و در عوض می توانید ربات خود را تنظیم کنید و بدون نگرانی به دیگر کار های خود برسید.

بازاریابی در انستاگرام

به همین دلایل اینستاگرام با استفاده از ربات ها مخالف است و اگر متوجه شود که شما از ربات برای پیشرفت پیج خود استفاده می کنید پیج شما را بلاک می کند تا نتوانید از ربات ها استفاده کنید و پس از اتمام مدت زمان بلاکی دوباره پیج شما به حالت اول برمیگردد. البته این بلاک شدن از طرف اینستاگرام به شرطی است که هوش مصنوعی اینستاگرام متوجه استفاده شما از ربات شود. شما با استفاده از تنظیماتی معقول و حساب شده روی نینجاگرام می توانید درصد بلاک شدن خود را به صفر برسانید.

عملکرد نینجاگرام در مواجه با اکشن بلاک چگونه است؟

اینستاگرام با اپدیت های جدیدی که دریافت می کند روز به روز باهوش تر می شود و قوانین خود را جدی تر پیگیری می کند. دلایل زیادی وجود دارد که اینستاگرام پیج شما را اکشن بلاک می کند پس شما باید انتخاب مطمئنی برای استفاده از ربات داشته باشید زیرا ربات های زیادی وجود دارند که نمی توانند در مقابل اینستاگرام مقاومت کنند و در نتیجه اینستاگرام پی می برد که شما از ربات استفاده می کنید.

ربات نینجاگرام با برنامه نویسی پیشرفته برای هر کدام از دلایل اکشن بلاک شدن راه حلی ارائه می دهد تا شما با خیال راحت از ربات استفاده کنید و کسب و کار خود را رونق دهید. دلایل بلاک شدن و راه حل های نینجاگرام برای جلوگیری از بلاک شدن چندین مورد هستند که در ادامه آن ها را مشاهده می کنید.

۱٫فالوو کردن تعداد زیادی کاربر در طول روز

فالوو کردن تعداد زیادی کاربر در طول روز یکی از دلایلی است که اینستاگرام پی میبرد که شما از ربات استفاده می کنید. اگر خود شما وارد پیج خود شوید و تعداد زیادی کاربر را در طول چند دقیقه دنبال کنید اینستاگرام فکر می کند که شما یک ربات هستید، زیرا کاربران عادی چند صد کاربر را در طول یک ساعت یا یک دقیقه دنبال نمیکنند و این عملکرد غیرعادی از شما را به این منظور توجیح می کند که شما یک ربات هستید.

ربات های عادی معمولا تعداد زیادی کاربر را در طول روز فالوو می کنند و هیچگونه تنظیمات شخصی سازی هم برای مشخص کردن تعداد فالوو در ساعت یا روز ندارند و به همین دلیل اینستاگرام خیلی زود متوجه استفاده شما از ربات می شود و پیج شما را اکشن بلاک می کند تا دیگر نتوانید کسی را فالوو کنید. در ربات نینجاگرام شما به راحتی می توانید برای ربات مشخص کنید که در هر ساعت چند نفر را دنبال کند تا اینستاگرام متوجه استفاده شما از ربات نشود.

برای مثال اگر شما به ربات نینجاگرام دستور دهید که در هر ساعت ۱۰۰۰ کاربر را دنبال کند، ربات این کار را برای شما انجام می دهد ولی مطمئنا بعد از چندین ساعت اینستاگرام پیج شما را بلاک می کند ولی اگر برای ربات تعریف کنید که در هر ساعت ۳۰ نفر را دنبال کند، اینستاگرام اصلا متوجه استفاده شما از ربات نمی شود و شما نیز به راحتی کاربران بسیاری را دنبال می کنید و از آنها فالوو بک دریافت می کنید و به راحتی پیج خود را گسترش می دهید.

۲٫کامنت گذاشتن به صورت متوالی و تعداد زیاد در یک پست

یکی از فواید ربات نینجاگرام قابلیت کامنت گذاشتن برای دیگر کاربران است. در ربات نینجاگرام شما ابتدا برای ربات یک کامنت را می نویسید سپس تعداد دفعات کامنت شدن آن کامنت را برایش مشخص می کنید و بعد از آن تعداد کاربرانی که می خواهید کامنت بگیرند را مشخص می کنید و ربات به صورت خودکار کامنت مورد نظر شما را زیر پست کاربران اینستاگرام قرار می دهد. ولی اگر شما در این شیوه کامنت گذاری زیاده روی کنید و تعداد دفعات تکرار کامنت را روی عدد بالایی قرار دهید ممکن است باعث شود که اینستاگرام به ربات بودن شما پی ببرد و شما را اکشن بلاک کند تا نتوانید کامنت بیشتری بگذارید.

راه حل این مشکل این است که کامنتی که برای ربات می نویسید یک متن معنی دار و مرتبط با کسب و کار خودتان باشد و همچنین تعداد دفعات تکرار کامنت نیز یک عدد معقول باشد. برای مثال برای هر پست یک کامنت کافی است و در طول روز بیشتر از ۱۰۰ پست را کامنت گذاری نکنید. به این صورت اینستاگرام متوجه نمی شود که یک ربات در حال کامنت گذاری است و عملکرد ربات را به شکل یک کاربر عادی تصور می کند. تمامی این قابلیت ها فقط در ربات نینجاگرام فارسی قابل دسترسی هستند.

۳. ورود به پیج با ایپی های مشترک با دیگر کاربر ها

یکی از اصلی ترین دلایل بلاک شدن پیج ها استفاده از ایپی مشترک است. ایپی مشترک یعنی چندین پیج اینستاگرام که به یک دیگر مربوط نیستند همگی از یک ایپی اینترنتی استفاده می کنند و همین باعث می شود که اینستاگرام پی ببرد که این کاربران از یک سرور استفاده می کنند و توسط یک ربات کنترل می شوند. اکثر شرکت های ارائه دهنده ربات به منظور کاهش هزینه دست به استفاده از یک سرور اینترنت برای چندین کاربر میزنند که همین باعث بلاک شدن این پیج ها بعد از مدت زمانی کوتاه می شود.

در ربات نینجاگرام شما اصلا نیازی به سرور های شرکتی ندارید و ربات نینجاگرام مستقیما از سرور و ایپی اینترنت شما استفاده می کند و اینستاگرام به هیچ عنوان متوجه نمی شود که شخص دیگری بجز خود شما وارد پیج شما شده است

توضیحات بیشتر راجع به امنیت و کاراهایی نینجاگرام

بازاریابی در انستاگرام

با تمامی توضیحاتی که داده شد متوجه شده اید که در ربات نینجاگرام ما تمامی مشکلات امنیتی برای پیج شما را برطرف کرده ایم.

تنظیمات برنامه :

از قسمت اپشن واقع در منوی بالای نرم افزار وارد سیتینگ شوید

تنضیمات شفاف هست و می تونید به دلخواه تغییر بدید و قسمتی که برای ما مهمه سربرگ Time Delay   هست که این بازه نباید از ۱۰ ثانیه کمتر باشه و پیشنهاد من ب شما ۱۰ تا ۶۰ ثانیه هست

این زمانیه که برنامه بین ۲ تا فالو صبر می کنه و اگر این بازه رو زیاد کوتاه کنید انستاگرام به عنوان کاربر خاطی شمارو شناسانه و با مسدود کردن اکانتتون شمارو تنبیه میکنه پس به این قسمت توجه ویژه ای داشته باشید و در انجام کار عجول نباشید

 

خرید سرور مجازی نینجاگرام