نرم افزار کاربر مجازی چیست ؟

نرم افزار کاربر مجازی یک ربات ساز پیشرفته و هوشمند است که قابلیت خودکارسازی امور مختلف نرم افزاری را داراست؛ امور مرتبط با نرم افزارهای ویندوزی، برنامه‌های حسابداری، برنامه اکسل، امور تحت وب (با مرورگرهای کروم و فایرفاکس)، حل کدهای امنیتی کپچا (Captcha) و…

این نرم افزار دارای چندین بخش مجزا میباشد که در زیر به معرفی ربات ها و لایسنس های آنها می پردازیم

ربات تلگرام- ربات ارسال انبوه واتس آپ- ربات اینستاگرام بدون ریپورت-ربات سئو سایت

رابط کاربری ساده و سر راست

محیط کاربری هر کدام از برنامه های نرم افزار کاربر مجازی دقیقاً متناسب با ماهیت همان برنامه چیده شده اند و دارای آموزش های فارسی و پشتیبانی برای یادگیری هستند.

قابلیت خودکارسازی امور متنوع کامپیوتری

با استفاده از نرم افزار کاربر مجازی می توان امور تحت وب (در مرورگر کروم، فایرفاکس و…) و یا امور مرتبط با نرم افزارهای ویندوزی (نظیر نرم افزار های حسابداری، اکسل و…) و حل کپچا و موارد متعدد دیگر را خودکار سازی نمود.

نسخه آزمایشی / نسخه کامل

از آنجاییکه دور زدن قفل زمان دار، آسان است؛ ما نسخه آزمایشی را با محدودیت زمانی (قفل زمان دار) ارائه نکرده ایم. بجای آن، نسخه آزمایشی را در اجرای عملکردها محدود نموده ایم. یعنی نسخه آزمایشی فقط بخش کوچکی از امکانات نسخه کامل را اجرا میکند. با این وجود نسخه آزمایشی برای دیدن طرز کار نرم افزار و برای اینکه مطمئن شوید نرم افزار در سیستم شما به درستی کار میکند یا خیر؟ بسیار مفید است. توصیه میکنیم قبل از خرید، ابتدا نسخه آزمایشی را دانلود کرده و تست نمایید؛ اگر نسخه آزمایشی در سیستم شما به درستی اجرا شود، میتوانید مطمئن باشید که تمامی امکانات نسخه کامل نیز در سیستم تان به درستی اجرا خواهد شد.

جهت دریافت نسخه کاربر مجازی به صورت آزمایشی کلیک نمایید:.

نسخه آزمایشی رایگان دانلود نسخه کامل
۳,۵۶۹,۰۰۰ ۱۵% ۳,۰۲۹,۰۰۰ تومان
دانلود نسخه آزمایشی ربات
دانلود نسخه آزمایشی ربات

آخرین ورژن نسخه ۸٫۲٫۷٫۱

پیش نیازها

  • اجرا فقط بر روی ویندوز Windows (7 تا ۱۱ ,Server 2008-2019)