همکاری در فروش

تجارت الکترونیک نوژن پردازش از تمامی افراد جهت همکاری در فروش خدمات میزبانی وب دعوت به عمل می آورد، در سیستم همکاری در فروش تجارت الکترونیک نوژن پردازش به ازای خرید کمیسیون دریافت خواهد کرد. شما به سادگی می توانید از طریق قرار دادن لینک اختصاصی خود و بنر های تبلیغاتی تجارت الکترونیک نوژن پردازش در وبسایت خود یا تبلیغات در سایت ها و شبکه های اجتماعی مانند کانال های تلگرام و اینستاگرام و.. محلی برای کسب درآمد آنلاین ایجاد کنید.

نحوه عملکرد سیستم همکاری در فروش تجارت الکترونیک نوژن پردازش:

پس از عضویت در بخش پشتیبانی تجارت الکترونیک نوژن پردازش یک لینک اختصاصی در اختیار شما قرار داده شده و ۱۰ درصد از مبلغ سفارش تمامی کاربرانی که از طریق لینک اختصاصی شما وارد وبسایت تجارت الکترونیک نوژن پردازش شده و سفارش خود را تکمیل کنند به اعتبار حساب همکاری در فروش شما اضافه خواهد شد. در هر زمان امکان ارسال درخواست واریز وجه وجود دارد تا کمیسیون مربوطه در زمانی کوتاه به حساب بانکی شما واریز شود.

شما می توانید یکی از بنر های تبلیغاتی تجارت الکترونیک نوژن پردازش را را در وب سایت خود قرار دهید و یا از طریق لینک اختصاصی به تبلیغات در شبکه های اجتماعی یا سایت های مختلف بپردازید، هر بازدید از تجارت الکترونیک نوژن پردازش از طریق لینک اختصاصی که منجر به خرید گردد، به صورت خودکار در حساب بازاریابی شما ثبت خواهد شد. این سیستم با استفاده از کوکی های ثبت شده بر روی مرورگر بازدید کنندگان تا ۶۰ روز پس از بازدید، کمیسیون هر خرید را در حساب شما ثبت خواهد کرد.

پلن های بازار یابی در نوژن به صورت پلکانی قابل ارتقا میباشد و از سه نوع پلن مقدماتی ۱۰ درصد از فروش – پیشرفته : ۱۵ درصد از فروش هر سرویس و حرفه ای : ۳۰ درصد از فروش هر سرویس میباشد.کاربرانی پس از ثبت نام به صورت خودکار پلن مقدماتی برایشان با ۱۰ درصد تخفیف لحاظ میگردد.

مثال:

۱- فردی از طریق لینک اختصاصی شما وارد وبسایت تجارت الکترونیک نوژن پردازش می شود.
۲- این فرد در بخش پشتیبانی عضو شده و سفارش جدیدی ارسال می کند.
۳- پس از تکمیل سفارش، سیستم به صورت خودکار ۲۰ درصد از مبلغ سفارش را به کمیسیون حساب همکاری در فروش شما اضافه می کند.
۴- شما می توانید با کلیک بر روی گزینه درخواست دریافت وجه، درخواست دریافت کمیسیون موجود در حساب کاربری خود را ارسال نمایید.

فعالسازی حساب همکاری در فروش:

۱- وارد حساب کاربری خود در تجارت الکترونیک نوژن پردازش شوید، در صورتی که از کاربران تجارت الکترونیک نوژن پردازش نمی باشید در بخش پشتیبانی ثبت نام نمایید.
۲- روی گزینه “فعال سازی حساب بازاریابی” کلیک کنید. (در این مرحله حساب همکاری در فروش شما فعال شده و لینک اختصاصی خود را دریافت می کنید)

نحوه واریز وجه:

در هر زمان که اعتبار حساب همکاری در فروش شما به ۱۰۰,۰۰۰ تومان رسیده باشد با کلیک روی گزینه “درخواست دریافت وجه” می توانید درخواست دریافت وجه را ارسال کنید تا مبلغ به حساب بانکی شما واریز گردد.

نکته: هرگونه تقلب از قبیل ایجاد کاربران مجازی توسط کاربر اصلی موجب توقف در سرویس دهی و مسدود سازی تمامی سرویس های کاربر خاطی خواهد شد.

جهت ثبت نام کلیک کنید