شرکت تجارت الکترونیک نوژن معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات شرکت تجارت الکترونیک نوژن و نیز راهکارهای شرکت تجارت الکترونیک نوژن برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت شرکت تجارت الکترونیک نوژن توضیح داده شده است.

 

محتویات این سند

این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که شرکت تجارت الکترونیک نوژن از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده شرکت تجارت الکترونیک نوژن از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران شرکت تجارت الکترونیک نوژن را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
این سند به مواردی که در اختیار شرکت تجارت الکترونیک نوژن نیست و شرکت تجارت الکترونیک نوژن هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات شرکت تجارت الکترونیک نوژن و افراد ثالثی که در استخدام شرکت تجارت الکترونیک نوژن نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.
اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت شرکت تجارت الکترونیک نوژن اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار شرکت تجارت الکترونیک نوژن  قرار می دهید.
پس از ورود به سایت شرکت تجارت الکترونیک نوژن شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات شرکت تجارت الکترونیک نوژن نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت شرکت تجارت الکترونیک نوژن اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های شرکت تجارت الکترونیک نوژن و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات شرکت تجارت الکترونیک نوژن ، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از شرکت تجارت الکترونیک نوژن بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.

شرکت تجارت الکترونیک نوژن ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت شرکت تجارت الکترونیک نوژن از آن استفاده کند.
ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت شرکت تجارت الکترونیک نوژن تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در شرکت تجارت الکترونیک نوژن آن ها را در سایت شرکت تجارت الکترونیک نوژن وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد شرکت تجارت الکترونیک نوژنملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…
شما می توانید به طور کامل از شرکت تجارت الکترونیک نوژن و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از شرکت تجارت الکترونیک نوژن حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.
محدودیت دسترسی به اطلاعات

شرکت تجارت الکترونیک نوژن دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات شرکت تجارت الکترونیک نوژن یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
شرکت تجارت الکترونیک نوژن جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.
امیدواریم که بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم که از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. شرکت تجارت الکترونیک نوژن تلاش خواهد کرد که تمامی راه های معقول را طی کند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را که از شما در اختیار دارد،‌ حفظ کند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبکه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %۱۰۰ تضمین کرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم که اطلاعاتی که برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول کنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) شرکت تجارت الکترونیک نوژنمسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

شرکت تجارت الکترونیک نوژن در زمینه هاستینگ  با توجه به قوانین معتبر هاستینگ جهانی در زمینه دریافت داده ها و پایگاه داده ها مشترکین بر روی هاست های میزبانی با توجه به این که تهیه نسخه پشتیبان توسط سرور انجام میپذیرد تهیه و نگه داری کلیه اطلاعات پس از تهیه نسخه پشتیبان بر عهده کاربر میباشد و شرکت تجارت الکترونیک نوژن پردازش هیچگونه مسئولیتی در قبال این امر نخواهد داشت .شایان ذکر است شرکت تجارت الکترونیک نوژن هیچگونه قرار داد پشتیبانی در قبال نگه داری داداه های میزبانی هاست ارائه نخواهد کرد.

سایت های لینک شده

این سایت ممکن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینک”) پیوند داشته باشد. سایت های لینک شده تحت نظارت شرکت تجارت الکترونیک نوژن نیستند و شرکت تجارت الکترونیک نوژن در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید که اطلاعات شخصی که برای سایت های لینک می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی شرکت تجارت الکترونیک نوژن نخواهد بود و ما جداً توصیه می کنیم که نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل کنید.

 

تغییرات در این سیاست ها

شرکت تجارت الکترونیک نوژن حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این سیاست نامه تغییرات ایجاد کند. اگرچه سعی میشود از طریق ایمیل کلیه کاربران از تغییرات مطلع شوند ولی کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرویس خود را نمایند و یا از سایت شرکت تجارت الکترونیک نوژن خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غیر این صورت تمام پیامد های احتمالی آن بر عهده کاربران خواهد بود .

 

پرسش ها و پیشنهادها

در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم شرکت تجارت الکترونیک نوژن در میان بگذارید.