linux reseller hosting - maralhost

نمایندگی هاست لینوکس

  راه اندازی سرورهای نمایندگی میزبانی خارج از کشور از به‌روز ترین سخت افزارهای موجود همچون هاردهای SSD  و Nvme استفاده می شود، تمامی سرورهای میزبانی وب لینوکس شرکت تجارت الکترونیک نوژن پردازش (نوژن وی پی اس ) از کنترل پنل cPanel بهره می‌برند و شما با استفاده از این کنترل پنل قدرتمند می‌توانید به راحتی و در کمترین زمان پلان‌های دلخواه خود را تعریف و اقدام به ارائه سرویس به مشتری‌هایتان نمایید.

windows reseller hosting - maralhost

نمایندگی هاست ویندوز

سرورهای نمایندگی میزبانی وب ویندوز نوژن وی پی اس با پشتیبانی از آخرین تکنولوژی مایکروسافت، بهره‌مندی از کنترل‌ پنل قدرتمند Plesk و استفاده از سخت‌افزارهای قوی جهت راه‌اندازی سرور، یک سرویس حرفه‌ای جهت میزبانی وب‌سایت می‌باشد. در پیکربندی نرم‌افزاری سرورهای نمایندگی میزبانی ویندوز نوژن وی پی اس تلاش شده تا تمام نیاز‌های یک برنامه نویس حرفه‌ای در نظر گرفته شود. آخرین کامپوننت‌های زبان برنامه نویسی asp.net به همراه

unlimitted reseller options

امکانات نامحدود نمایندگی هاست

در این سرویس های تمامی امکانات پنل به صورت نامحدود و با توجه به تعداد کاربر ارائه میگردد . همچنین بر روی سرویس‌های نمایندگی امکان Oversell فضای میزبانی را خواهید داشت. بنابراین در صورتی که کاربران شما منابع بیشتری بخواهند می‌توانید در اختیار آن‌ها قرار دهید.

خدمات پشتیبانی ویژه نمایندگان

نمایندگان ما شرکای تجاری ما هستند و قطعا ارائه خدمات با کیفیت پشتیبانی به سرویس‌های نمایندگی برای ما بسیار اهمیت دارد، کلیه درخواست‌های نمایندگان ما با اولویتی بالاتر نسبت به سایر درخواست‌ها رسیدگی خواهند شد .

همچنین در سرویس‌های نمایندگی با حفظ برند شخصی شما، نوژن وی پی اس خدمات کامل پشتیبانی را به کاربرانتان ارائه خواهد کرد .

support - reseller hosting

بکاپ گیری منحصر به فرد

در سرویس های نمایندگی علاوه بر ارائه دسترسی بکاپ‌گیری به نمایندگان، بکاپ‌های هفتگی از اکانت‌ها گرفته می‌شود. همچنین بکاپ‌های دو ساعته از دیتابیس‌ها و بکاپ‌های روزانه از کل سرورهای نمایندگی جهت ریستور برای رفع اضطراری اختلالات ایجاد خواهد شد .