• خرید سرور مجازی لینوکس و سرور مجازی ویندوز vps | هاستینگ نوژن

 • خرید سرور مجازی لینوکس و سرور مجازی ویندوز vps | هاستینگ نوژن

  تخفیف ویژه تا

  این توافقنامه فی‌مابین تجارت الکترونیک نوژن و شما (وکیل، نماینده، وارث و جانشین شما) که در این توافقنامه “مشترک” و یا “کاربر” و یا “مشتری” و یا “خریدار” نامیده می شود تنظیم شده و قابل اجرا می باشد. ورود به سایت تجارت الکترونیک نوژن، خرید هر یک از خدمات و یا محصولات تجارت الکترونیک نوژن، استفاده از هر یک از سرویس های رایگان و غیر رایگان تجارت الکترونیک نوژن و یا انجام هرگونه معامله، تعامل و یا تراکنش با تجارت الکترونیک نوژن و تمامی پیمانکاران، نمایندگان، کارمندان، مدیران، سهامداران، وابستگان و تمامی زیر مجموعه‌های تجارت الکترونیک نوژن مستلزم پذیرش تمامی بخش‌های این شرایط و قوانین بوده و در صورتی که شما با بخش و یا تمامی این شرایط و قوانین موافق نمی‌باشید باید از وبسایت تجارت الکترونیک نوژن خارج شده و دیگر به آن بازنگردید و هیچ‌کدام از سرویس‌های تجارت الکترونیک نوژن را استفاده ننموده و هیچ یک از محصولات و خدمات تجارت الکترونیک نوژن را خریداری ننمایید. در صورت خرید و یا سفارش هر کدام از محصولات و خدمات تجارت الکترونیک نوژن شما این شرایط و قوانین را پذیرفته‌اید.

  این توافقنامه و قرارداد با توجه به ماده ۱۰ قانون مدنی و مواد مرتبط در قانون تجارت الکترونیک از هر حیث تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. این توافقنامه و قرارداد به تایید طرفین رسیده است. کاربر به صراحت اعلام می دارد که تمامی این توافقنامه را به طور کامل مطالعه نموده و با ورود به سایت و یا پرداخت مبلغ و یا عضویت در سایت، تمامی این شرایط و قوانین را به صورت کامل پذیرفته و به صورت الکترونیکی آنرا امضا نموده است و بر اساس قوانین حاکم بر تجارت الکترونیک نیازی به اخذ امضاء فیزیکی از وی وجود ندارد و وی تنها یک نسخه از این شرایط و قوانین چاپ نموده و نزد خود نگهداری می نماید. بر اساس ماده ۱۰ قانون مدنی و قانون تجارت الکترونیک، کاربر قرارداد فی‌مابین را به صورت الکترونیکی امضا نموده است در نتيجه آثار آن حاكم بر اراده طرفين مي باشد. کاربر مادامی که از هر یک از محصولات و خدمات تجارت الکترونیک نوژن استفاده می نماید موظف به پذیرش و اجرای این توافقنامه و قرارداد می باشد.

  توافقنامه

  مشترک متعهد می‌شود كه تمامی بندها و شرایط این توافقنامه را رعایت نماید. چنانچه خدمات و یا محصولات تجارت الکترونیک نوژن را تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور كامل و تا زمانی كه از خدمات و محصولات استفاده می‌کند و از مزایای آن بهره می‌برد، اجرا شود.

  قوانین کلی

  • مشتری موظف به حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور سایت خود می باشد. مسئولیت عواملی همچون هک شدن به دلیل استفاده از افزونه ها و ماژول های کرک یا نال شده، استفاده از رمز عبور ضعیف و یا بی توجهی در حفظ اطلاعات عبور، به عهده کاربر می باشد.

  • تجارت الکترونیک نوژن مسئولیتی در قبال نقص و مشکلات امنیتی در سیستم های مدیریت محتوا، افزونه ها، اسکریپت ها و امثال آن ندارد.

  • در صورت قرار گرفتن منابعی توسط کاربر که با قانون کپی رایت بین الملل مشکل دارد، در صورت گزارش توسط دیتاسنتر (چه ایران و چه خارج از ایران) با کاربر تماس گرفته خواهد شد و در صورت عدم حذف منابع مورد تخلف تا ۱۲ ساعت، سرویس کاربر مسدود خواهد شد.

  • کاربر متعهد می گردد از قرار دادن مطالب و فایل هایی با مضامین غیر اخلاقی و یا مواردی نظیر آموزش های crack و warez و نیز مواردی نظیر آموزش ساخت سلاح سرد یا گرم، ساخت سَم، روش های خودکشی و یا سوء استفاده از سرویس های ارائه شده در جهت اهداف خرابکارانه و یا ایجاد مزاحمت برای سایر کاربران اینترنتی خودداری نماید. در صورت مشاهده چنین مواردی سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی مسدود، اطلاعات حذف و هزینه های پرداختی عودت داده نخواهد شد.

  • کاربر متعهد می گردد از سرویس های ارائه شده در جهت ارسال هرزنامه (SPAM) استفاده ننماید، ضمنا استفاده از ابزارهای ایمیل مارکتینگ جهت ارسال ایمیل به صورت bulk غیر مجاز می باشد. دقت داشته باشید، محدودیت ارسال ایمیل در ساعت در سرویس های ارائه شده تفاوتی در نوع استفاده ایجاد نخواهد کرد. در تمامی سرویس های ارائه شده توسط تجارت الکترونیک نوژن ارسال ایمیل گروهی در قالب تبلیغات و یا هر دلیل دیگری غیر مجاز می باشد. در صورت رخداد، سرویس کاربر مسدود و جهت آزاد سازی سرویس، مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به عنوان جریمه دریافت خواهد شد.

  • چنانچه به هر علتی که خارج از اراده تجارت الکترونیک نوژن باشد در تداوم خدمات ارائه شده خللی وارد شود و يا خدمات مذکور موقتا و يا دائما قطع گردد، هيچگونه مسئوليتی متوجه تجارت الکترونیک نوژن نخواهد بود. از جمله این علل می توان به مواردی نظیر تحریم های سیاسی و اقتصادی، جنگ، اختلال در شبکه های مخابراتی، تغییر قوانین داخلی و یا خارجی و حوادث طبیعی نظیر طوفان های خورشیدی، سیل، زلزله، ویروس همه گیر و دیگر موارد مشابه اشاره نمود.

  • قراردادن هرگونه اسکریپت یا کد که موجب خطر امنیتی بالقوه برای سرورها شود و یا موجب ایجاد اختلال در عملکرد شبکه یا سرورها گردد، ممنوع است و در صورت مشاهده، بدون اخطار قبلی حذف خواهد شد.

  • کاربر می بایست قبل از پایان دوره سرویس نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نماید. در غیر اینصورت پس از پایان دوره هیچ گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس و یا حذف آن پذیرفته نمی شود. تجارت الکترونیک نوژن قبل از پایان مدت قرارداد از طریق ایمیل و پیامک سعی خواهد نمود تا به مالک سرویس اطلاع دهد.

  • استفاده از تمامی سرویس های تجارت الکترونیک نوژن برای اسکن سایت ها، حمله DDOS و غیره ممنوع است و در صورت مشاهده و یا دریافت شکایت و با احراز شدن عمدی بودن حملات، سرویس بدون اطلاع رسانی مسدود و مبلغ ۳۰۰ هزار تومان جریمه نقدی خواهد شد. در صورت عدم پرداخت جریمه، تجارت الکترونیک نوژن حق شکایت از کاربر متخلف از طریق مراجع قانونی را به منظور رفع خسارت از خود را محفوظ خواهد دانست.

  • پشتیبانی ارائه شده در تجارت الکترونیک نوژن تنها از طریق سیستم تیکت بصورت ۲۴ ساعته ارائه می شود. چت آنلاین الزاما مخصوص بخش فروش می باشد. همچنین شماره های تلفن ذکر شده در وبسایت تنها مخصوص شکایات و مسایل اداری می باشد. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پشتیبانی می بایست از طریق سیستم تیکت اقدام فرمایید. در ۹۹٪ مواقع، تیکت ها در کمتر ۳۰ دقیقه جواب داده می شوند اما ضمانت زمان پاسخگویی به تیکت ها کمتر از ۴ ساعت می باشد مگر اینکه اختلال از سمت تجارت الکترونیک نوژن بوجود آمده باشد. (اختلال از سمت تجارت الکترونیک نوژنیعنی مشکل فنی در سرور، اختلال شبکه ای و یا حملات اینترنتی، در چنین مواقعی در صفحه وضعیت شبکه اطلاع رسانی خواهد شد)

  • تمامی اطلاعات کاربر در سرور های مجازی برعهده خود کاربر میباشد و تجارت الکترونیک نوژن مسئولیتی در قبال پاکسازی در صورت ( تعویض ویندوز به درخواست مشتری-عدم لود ویندوز / لینوکس) نخواهد داشت.
   

  استفاده غیر قانونی

  کلیه سرویسهای تجارت الکترونیک نوژن می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل مواد زیر باشد. البته محدود به موارد زیر نیست و حق تشخیص آن برای تجارت الکترونیک نوژن محفوظ می باشد.

  • قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
  • استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
  • استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
  • اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
  • انتشار اکاذیب علیه دیگران
  • کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
  • وبسایت های مرتبط یا حامی گروه های شناخته شده تروریستی طبق لیست دولت آلمان (با توجه به استفاده از سرور های آلمان)
  • راه اندازی وبسایت های خدمات یا آموزش عبور از فیلترینگ

  اقدامات تجارت الکترونیک نوژن در مقابل تخطی از قوانین و مقررات درج شده

  تخطی از هر یک از شرایط درج شده در اینجا موجب تعلیق سرویس می شود. تنها تجارت الکترونیک نوژن تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. تجارت الکترونیک نوژنحق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی کهتجارت الکترونیک نوژن از تخطی یک کاربر از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند، نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس کاربر به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها تجارت الکترونیک نوژن بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین تجارت الکترونیک نوژن در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد. تجارت الکترونیک نوژن هیچگونه وجهی به کاربران متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به تجارت الکترونیک نوژن خواهد بود.

  قوانین و مقررات ضمانت بازگشت وجه

  جهت ارائه خدمات نوین و با کیفیت، با هدف ایجاد اعتماد میان کاربر و تجارت الکترونیک نوژن، ضمانت بازگشت وجه بدون سوال و جواب به کاربران ارائه می شود. ضمانت بازگشت وجه بدین معنا می باشد که کاربر در زمان تعیین شده در هر سرویس می تواند کیفیت سرویس را بررسی نماید و معیار های خود را با توجه به منابع دریافتی اندازه گیری کند. در این حین، چنانچه کاربری مایل به استفاده از این خدمات نباشد می تواند سرویس خود را بدون هیچ توضیح و دلیلی لغو نماید و هزینه پرداختی را عودت بگیرد. بسیاری از خدمات ارائه شده توسط تجارت الکترونیک نوژن شامل ضمانت بازگشت وجه می باشند و برخی از محصولات ارائه شده به دلیل اینکه برای تجارت الکترونیک نوژن شامل هزینه های جانبی می باشند، قابلیت ضمانت بازگشت وجه را ندارند.

  ضمانت بازگشت وجه در خدمات تجارت الکترونیک نوژن

  • محصولات هاست لینوکس ارزان: 30 روز ضمانت بازگشت وجه
  • محصولات هاست لینوکس تجاری: 30 روز ضمانت بازگشت وجه
  • هاست لینوکس ویژه: 30 روز ضمانت بازگشت وجه
  • هاست لینوکس پربازدید: 30 روز ضمانت بازگشت وجه
  • هاست وردپرس: 30 روز ضمانت بازگشت وجه
  • هاست دانلود: 7 روز ضمانت بازگشت وجه
  • هاست ربات تلگرام: 7 روز ضمانت بازگشت وجه
  • محصولات نمایندگی هاست: 7 روز ضمانت بازگشت وجه
  • محصولات سرور مجازی، نیمه اختصاصی و اختصاصی: ضمانت بازگشت وجه ندارد
  • محصولات لایسنس: ضمانت بازگشت وجه ندارد
  • خدمات ثبت، تمدید و انتقال دامنه: ضمانت بازگشت وجه ندارد
  • در تمامی موارد ذکر شده در بالا، ضمانت بازگشت وجه تنها در اولین خرید کاربر به صورت واریز به حساب انجام خواهد شد. در صورتی که کاربر قصد استفاده از ضمانت بازگشت وجه در خرید دوم به بعد را داشته باشد، تنها می تواند مبلغ پرداختی خود را به صورت اعتبار در ناحیه کاربری دریافت کند.

  در نظر داشته باشید که چنانچه سرویس کاربر به دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات تعیین شده مسدود شده باشد، تحت هیچ شرایطی هزینه پرداختی عودت داده نخواهد شد.


  چنانچه کاربری در اعتبار درون حسابی خود مبلغی داشته باشد، امکان برداشت نقدی آن وجود نخواهد داشت. اعتبار اضافه شده در حساب کاربری توسط هر روشی غیر قابل عودت می باشد.

  قوانین و مقررات استفاده از سرویس‌های هاست

  سرویس های هاست شامل تمامی محصولات هاست لینوکس ارزان، هاست لینوکس تجاری، هاست لینوکس ویژه، هاست لینوکس پربازدید، هاست وردپرس، هاست دانلود، هاست ربات تلگرام و … می باشند.

  • استفاده از محصولات اشتراکی برای اسکن وبسایت ها ممنوع می باشد. استفاده از ابزار هایی همچون بررسی سئو وبسایت، بررسی رتبه ها یا بررسی سرعت وبسایت و غیره ممنوع می باشد و در صورت مشاهده سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد.

  • کاربر مجاز به راه اندازی سرویس های چت روم در سرور های ایران نمی باشد و در صورت مشاهده سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد.

  • استفاده از کران جاب های Aggressive با زمان بسیار کم غیر مجاز می باشد و در صورت مشاهده کران جاب ها حذف و در صورت تکرار سرویس کاربر مسدود خواهد شد.

  • کاربر مجاز به فروش خدمات VPN نمی باشد و در صورت مشاهده سرویس کاربر مسدود خواهد شد.

  • راه اندازی وب سایت های شرط بندی (Bet) غیر مجاز می باشد و در صورت مشاهده سرویس کاربر مسدود خواهد شد.

  • میزبانی، اشتراک گذاری و یا انتقال هرگونه محتوای مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران غیرمجاز بوده و مسئولیت حقوقی آن بر عهده کاربر می باشد. در صورت مشاهده، سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.

  • هنگام برقراری ارتباط از طریق بخش تیکت ناحیه کاربری و به منظور رفع مشکلات حرفه ای و تخصصی خدمات، طرفین مکاتبه هنگام نگارش و برقراری ارتباط حتماً حفظ احترام نموده و اصول و آداب مکاتبه را رعایت خواهند نمود و در غیر اینصورت تجارت الکترونیک نوژن ملزم به ادامه مکاتبه نخواهد بود.

  • ایمیل و یا نام کاربری نمی تواند حساب ایمیل مربوط به یک سایت خصوصی باشد و لزوماً باید از یکی از خدمات دهندگان رایج و شناخته شده جهان مانند Google، Yahoo، Microsoft و… باشد تا در صورت بروز مشکل و یا نیاز به برقراری ارتباط از طریق ایمیل، احتمال خطا به حداقل ممکن برسد.
  • قوانین و مقررات ثبت، تمدید و انتقال دامنه
  • از آنجاییکه دامنه های بین المللی تماما با مشخصات و مالکیت کامل کاربر ثبت می شود، مسئولیت نگهداری از دامنه نیز به عهده کاربر خواهد بود. در صورت سوء استفاده کاربر یا انتقال دامنه از تجارت الکترونیک نوژن به شرکت های دیگر، مسئولیت آن با کاربر خواهد بود.

  • مسئولیت انتخاب نام دامنه به عهده کاربر می باشد و پس از ثبت دامنه به هیچ عنوان امکان تغییر نام و یا لغو دامنه وجود ندارد.

  • کاربر موظف است تا قبل از فرا رسیدن تاریخ انقضا دامنه نسبت به تمدید دامنه اقدام نماید در غیر این صورت، چنانچه دامنه کاربر منقضی شود و در این حین توسط شخص دیگری ثبت شود، مسئولیت آن به عهده کاربر خواهد بود.

  • انتقال دامنه های بین المللی به صورت آنی انجام نمی شود و مراحل تکمیل انتقال ممکن است بین ۱ تا ۱۰ روز به طول بینجامد.

  • کاربر می بایست قبل از ثبت دامنه بین المللی احراز هویت خود را تکمیل کند. در صورت ثبت دامنه بین المللی، دامنه کاربر تا زمان تکمیل احراز هویت ثبت نخواهد شد.

  • قیمت ثبت دامنه های بین المللی بر اساس قیمت روز دلار محاسبه می گردد. تجارت الکترونیک نوژن سعی می کند، حتی الامکان قیمت دامنه ها را ثابت نگه دارد. در صورتی که قیمت دلار با افزایش شایانی روبرو شود، قیمت ثبت، تمدید و انتقال دامنه نیز بر همان اساس افزایش می یابد