سرور وبینار نوژن

چرا استفاده از سرور وبینار ادوب کانکت یا کلاس آنلاین؟

 

به اشتراک‌گذاری دانش با وبینارهای lead generation

اگر شما در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کنید این نوع وبینار باید مدنظر شما باشد. این نوع از رویدادهای آنلاین ارزش‌های شما و تخصص مربوطه شما را با چشم‌انداز و پیشرویتان به اشتراک می‌گذارد. به لطف ارائه بینش‌های مهم خود برای شما فرصتی ایجاد می‌شود که یک رابطه طولانی مدت با Lead های خود برقرار کنید و در نهایت آن‌ها را تبدیل به مشتری کنید.

وبینارهای نمایش محصول

از طریق وبینارها می‌توانید محصولات خود را به نمایش بگذارید. با توجه به اینکه بازاریابان ویدیویی می‌گویند ارائه ویدیو ۹۴% به کاربران در درک محصول یا خدمات آن‌ها کمک کرده است و همچنین با توجه به این واقعیت که ۷۹% مصاحبه شوندگان اعتراف کرده‌اند که تماشای یک فیلم آن‌ها را به خرید یک محصول متقاعد کرده است، وبینارها را می‌توان یکی از مهم‌ترین ابزارهای فروش آنلاین در حوزه دیجیتال دانست.

کلاس آنلاین

یکی از کاربردهای وبینار برگزاری آموزش مجازی است. اگر شما مدرس هستید به راحتی می‌توانید با داشتن یک سرور وبینار یا اجاره کلاس آنلاین، یک وبینار webinar برگزار کنید و شرکت‌کنندگان از هرجای دنیا در آن شرکت کنند. با این روش مشکل مکان و فاصله حل می‌شود.

قابلیت اجرا بدون اپلیکیشن

شما با خرید سرور های بیگ بلو باتن و ادوبی کانکت و itsi  میتوانید به راحتی بدون نیاز به اپلیکیشن خاصی وارد کلاس ها شوید و در کلاس شروع به پرسش و پاسخ و تدریس نمایید