سرور مجازی فارکس شرکت تجارت الکترونیک نوژن پرازش برای اولین بار در ایران، سرویس سرور های مجازی اختصاصی بورس برای انجام معاملات بورس در ایران و خارج از کشور را به کاربران ارائه می نماید.  از مزایای این سرویس می توان به سرعت بالا برای خرید و فروش سهام (قرار گرفتن در اول صف اولویت درخواست های خرید و فروش)، عدم نیاز به اینترنت پر سرعت خانگی برای اتصال به سرور بورس، قدرت بالای این سرور ها برای اجرای نرم افزار های تحلیل بازار، عدم محدودیت پهنای باند برای دسترسی به بورس های مختلف ایرانی نظیر بورس، فرابورس، بورس کالا و بورس انرژی، امکان دانلود و آپلود فایل با بالاترین سرعت و بسیاری از مزایای دیگر اشاره نمود.

 

سرور مجازی بورس صرفا برای ایجاد بستری مناسب برای کاربران به منظور اجرای نرم افزار های تحلیل بازار به صورت ۲۴ ساعته و همچنین دسترسی سریع و بدون وقفه به وب سایت های خرید فروش سهام از طریق اینترنت راه اندازی شده اند. لذا سرویس های ارائه شده به مشترکین با پورت ۱۰ گیگابایت بر ثانیه میباشد که خود بستری عالی برای استفاده سرخطی در بورس و ترید میشود .

شایان ذکر است شما می توانید  با  لپ تاپ ،  کامپیوتر ، موبایل ، تبلت ، آیفون ، مک  یا هر نوع سیستم عامل ویندوز ، مک  ، اندروید  ، لینوکس   و سایر سیستم عامل ها ،  با مشخصات سخت افزاری معمولی ، متصل شوید. 

قابلیت اتصال از تمامی نقاط ایران و خارج از ایران حتی مناطق روستایی بدون کاهش سرعت و پینگ  

بنر نوژن